Главная

Способы оплаты

Ви можете оплатити замовлення виключно у національній валюті - українській гривні.

Продаж здійснюється як за готівковим розрахунком, так і за безготівковим розрахунком. При готівковій формі оплати Ви оплачуєте товар при отриманні на складі компанії.

Звертаємо Вашу увагу на те, що:

-оскільки весь товар, що продається нами - імпортного виробництва і, у зв'язку з плаваючим курсом гривні до долара і євро останнім часом, ціни на автокріплення можуть зміняться щодня. Тому ціни на товар актуальні тільки протягом одного робочого дня. Тобто ціни на товар можуть зрости на момент оплати. Єдина можливість цього уникнути – зробити 100% передоплату замовлення за цінами сайту на день оплати.

Можливі форми оплати:

1) Готівкою на складі(магазині) компанії.

2) Оплата за безготівковим розрахунком на рахунок СПД, платника єдиного податку. Неплатник ПДВ!
3) Оплата через електронні системи платежів, наприклад Приват24, через відділення банків та платіжні термінали (оплата суми замовлення плюс комісія банку).

Після оплати прохання повідомити нас, надіславши лист із зазначенням суми оплати та номера замовлення заповнивши в розділі контакти форму зворотнього зв'язку або смс.

Звертаємо Вашу увагу на те, що ми працюємо на умовах оплати післяплатою з виконанням часткової передоплати, що покриває витрати доставки в обидві сторони! Дане правило прийнято після неодноразових випадків прояву недобросовісності клієнтів - це і отриманий без оплати товар, і неотриманий взагалі, коли нам довелося заплатити двічі за пересилку та зберігання товару.

Мінімальна сума замовлення-100грн.

Увага!!!
Товар резервується на 1 робочий день. 
Якщо протягом 1 робочого дня замовлення не було оплачено – ми не можемо гарантувати виконання замовлення. Товар знімається з резерву.

  Замовлення онлайн

  Якщо Ви не впевнені у виборі чи сумніваєтеся, то наші фахівці безкоштовно проконсультують Вас з будь-яких питань, пов'язаних із нашими пропозиціями

  Ви завжди можете поставити запитання по телефону:


  Робочі дні: 10:00-20:00
  Субота: 10:00-18:00


  +38(066)-073-62-68,

  +38(096)-031-99-29